Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                 AUTOBUSOVÁ ZÁCPA

Tenhle se nestal mě , ale jedné mé kamarádce, která do naší školy dojíždí ještě s jedním klukem autobusem přes celé město.Nedávno jim jel pozdě autobus a do školy přišli o pár minut později...Otevřely se dveře a Nikča (ta kamarádka) řekla:,,Dobrý den,omluvte nás prosím my jsme měli zácpu!!!Celá třída včetně učitele se začala příšerně chehtat.Nikča sice rychle dodala,,AUTOBUSOVOU´´,ale už to nebylo nic  platné.Ještě dneska se nad tím řehtáme,když si na to vzpomeneme.    

                                               Ano nebo ne??

Vneděli jsem se šla ke kamarádce dívat na videoklipy.Vjednu chvíli  vešli do pokoje kamarási jejího bratra a taky se začali dívat na televizi.Když se na obrazovce objevila moje oblíbená skupina Tokio Hotel,Katka se zeptala:,,Jsi do toho v černém ještě zamilovaná?´´Myslela jsem že se hambou propadnu.Klusi se začali smát a já utekla do kuchyně.Byla jsem na Katku tak naštvaná,že si to ani nedovedete představit.Pk se mi omlouvala ,že se tak hloupě vyptávala.Ale už se stalo,takže další den celá škola mluvila o tom,že miluju Billyho ze skupiny Tokio Hotel.     

                                                  Kravinec

Žiju na vesnici a moje rodina vlastní jablonˇoví  sad.Asi před dvěma měsícijsme tam jeli abychom posbírali poslední jablka.Blízko našeho sadu je taky statek.Chovají tam krávy.Pásli se venku a některé ty potvory zavítaly i k nám.Kde jsou krávy jsou i kravince. jeden z nich mi byl osudným a já omylem vztoupla do něj.Fuj!to byl hnus.Ponožku jsem měla celou obalenou.Botu jsem očistilaa další den v ní šla do školy.Špína zmizela ,ale smrad ne.Bylo mi ůplně na pbrečení,jaký to byl trapas.          

                                                  Umělé?? 

Tenhle trapas se mi stal asi před půl rokem. Bydlím s rodiči v paneláku a jednoho dne na mamku vyjela sousedka,že prý mamkanevytřela chodbu.Byla opravdu hrubá,tak jsem sjela do města a koupila umělé hovínko.Přijela sem domů a nenápadně jsem ho soůsedce požila na rohožku.Vrátila jsem se do bytu a kukátkem jsem pozorovala.Zanedlouho vyšla sousedka aviděla tam to hovínko.Vzala jsi rukavice a hovínko vyhodila z balkonudolú.Druhý den se pro mě stavila kamarádka,abych sní šla ven.Když jsme se procházeli za panelákem,uviděla jsem to hovínko a řeklajsem že jí něco předvedu.Vzala jsem ho do ruky a.....Bohužel nebylo umělé.Aještě do dneška se stydím.      

                            NENÍ ČERVENÁ JAKO ČERVENÁ

Bylo to ve čtvrtek, měli jsme odpoledku a učitelka přetáhla hodinu asi o patnáct minut. Zrovna, když mě a mojí nejlepší kamaádku měla vyzvednout máma. Domluvily jsme se, že společně pojedeme do města na nákupy. Když jsme se konečně dostaly ven, měly jsme dost naspěch.. V dálce jsem uviděla mámino červený auto a hned jsem se k němu bezmyšlenkovitě hrnula. Automaticky jsem se sesunula na místo vedle řidiče a myslela si, že moje kámoška nastoupila taky. A hned jsem na mámu začala chrdlit můj nejnovější zážitek s mojí tajnou láskou. Když vtom mě někdo zezadu šťouchnul do ramena. Otočila jsem se a ke svému zděšení jsem tam uviděla nejen kluka, o kterém jsem si právě pustila pusu na špacír, ale navíc jeho dva kamarády! Začali se strašně smát! Cítila jsem se hrozně a hned jsem utekla ven.

                                  MENZISTKA

S kamarádkou jsme se domluvily, že zajdeme na diskotéku. Tam jsem šla jen kvůli svému idolovi. Hned jsem se šla dát do kupy. Moc mi to slušelo. Tancovaly jsme a bavily se. Když jsem si udělala pauzu a šla se napít, byl tam i můj idol. Usmáli jsme se na sebe. Najednou se začal šíleně smát. Divila jsem se, proč se tak hrozně směje. Kamarádka mi řekla, že mi skrz sukni teče červená. Zapomněla jsem si vzít vložku! Byla jsem v šoku! Od té doby se mu vyhýbám - samozřejmně se to od něj všichni dozvěděli. Teď si do kabelky beru vždycky radši tři nebo čtyři tampóny. A to nejlepší nakonec: vyfasovala jsem šílenou přezdívku: menzistka!

                                                     KDYŽ UŽ,TAK UŽ

Šla jsem po chodbě internátu. Když jsem míjela schody. Spatřila jsem na nich sedět partu kluků. Mezo nima byl i můj idol. Byl to kluk mých snů, dokonalý po včech stránkách. Pokaždé, když jsem ho zahlédla, rozbušilo se mi srdce. No a jak tak kráčím pochdbě, tak se se mnou zatočil celý svět a já jsem začala pomalu, ale jistě panikařit. S hlavou pořád otočenou na něj jsem kráčela dál, a jak jsem chtěla zabočit do schodů, tak jsem nevypočítala kroky. Byla jsem asi tak tři kroky od schodiště, když se ozvala rána a já viděla všechny svaté. Narazila jsem totiž hlavou do hasičského přístroje. Když jsem se probrala zjistila jsem, že mi z brýlí vypadlo sklíčko- a zakutálelo se přímo před mého idola. Samozřejmě jsem se pro něj ihned oběhla. Nevšimla jsem si, ale mokrého fleku a uklouzla jsem na něm tak, že mi nohy vyletěly vzhůru. Jelikož jsem měla sukni, všichni kluci viděli, jak mám zaražená tanga a z nich mi trčí šňůrka od tampónu.

                               ZELENÉ OSLOVENÍ

Mojí kámošce Ivaně se už delší dobu líbil jeden krásný kluk, který pomáhal svému tátovi v cukrárně.Pořád o něm mluvila a mě už docházela trpělivost. Když jsme šli další den kolem cukrárny, vzala jsem ji za ruku, vtáhla dovnitř a postavila ji před pult, kde on rovnal kremrole. Nevěděla, ale co má říct, a když jí konečně něco napadlo a rozhodla se to vyklopit, jako na potvoru se jí chtělo kýchnout. Ivana se to statečně pokoušela zadržet, ale jaksi se jí to nepovedlo- a krásně zelený "kemřík" mu kýchla přímo do jeho božské tváře. Ivana zbledla a vyletěla z místnosti jako torpédo. No a já jsem to nevydržela a musela si sednout ke stolku a se slzami v očích se tomu smát. Od té doby Ivanu do cukrárny netahám.

                                  CO SE TO DĚJE?????

Asi před rokem jsem byla s basketem na turnaji v Žilině. kde jsme se seznámili s krásnýma klukama. Poslední den, když jsme hrály, přišli se na nás podívat. Já jsem seděla na lavičce. Protože dvě holky jsme měly stejné číslo na dresu, tak mně trenérka před tisíci lidmi můj dres sundala! Chvíli jsem nevěděla, co se děje. Najednou se mi lidi okolo začali smát, protože se mi srolovala podprsenka a bylo mi vidět kousek prsa. Rychle jsem se skrčila a celá zrudla, bylo to strašné! Už nikdy nechci nic takového zažít.

                                  KOZÍ NÁLET

Na tělocviku jsme měli skákat přes kozu. Tento gymnastický úkon nijak zvlášť nemiluju, ale o to víc jsem se snažila. Ti nejlepší si totiž mohli po svém "představení" jít sednout na lavičku. A tak jsem nastartovala pořádný rozeběh a co nejelegantnějc se přes tohoto nenáviděného skota. Bohužel jsem to při odrazu zjevně přehnala. Letěla jsem před takovým kalupem, že jsem se kozy ani nedotkla. Nedokázala jsem zabrzdit a s hrůzou v očích jsem čekala, co příjde. Tělocvikář duchaplně vymrštil ruce před sebe - a zachránil mě! Moje přistání bylo triumfální! Skončila jsem v učitelově náruči, ruce kolem jeho krku. Jasně, že celá třída vybuchla smíchy. Nejen mě, ale i tělocvikáři to bylo trapné. Dodneška nevím, kdo byl ve tváři víc rudý- jestli já nebo on.

                                          KOZY-PÁRTY

Jeli jsme na tábor do nějakýho zapadákova. Byla jsem na pokoji s prima holkama, a když jsme neměly večer co dělat, udělaly jsme si kozy - párty: prostě jsme skákaly po pokoji, po postelých a divoce tancovaly pouze v kangáčích...Jenomže jsme zapomněly zamknout a hlasitá hudba k nám nalákala diváky, takže za chvíli tam vtrhl kompletně celý tábor + kluci (někteří byli z naší třídy). Koukali na nás a smáli se. Díky klukům ze třídy to ví celá škola a všichni se nás teď ptají, jestli je někdy pozveme na kozy - párty...

                                       DÁLNICE

Stalo se to minulý rok na začátku školního roku. Chtěla jsem ze sebe udělat normální holku, jako jsou ostatní. Protože mám malá prsa říkají mi kluci, že jsem plochá jako dálnice. Kdo to zažil, pochopí, jak je to pro holku hrozný. A tak jsem si do podprsenky nacpala klubko ponožek. Prsa vypadala pevně, ale když jsem přišla do třídy, spolužáci si o mě začali šeptat. Jeden kluk, s kterým jsem chodila, přišel a dal mi pusu, ale potom mi nečekaně trhnul za tričko a mně vypadly ponožky. Byl to největší trapas mého života.

                                 OXY S VÁMI TATOČÍ

Ve třímě o rok výš (v osmičce) byla třídní učitelka Uhrová (mymochodem moje matikářka). Když jsme jednou čekali se spolužáky na zastávne na autobus, začala se jedna holka, Tereza, přehrabovat ve své tašce a vytahovat všelijaké mastičky a čistící mléka, až nakonec vytáhla čistící vodu Oxy na akne: asi si vzpoměla na tu profláklou reklamu , protože zvedla lahvičku nad hlavu a křikla: "Oxy s Uhrovou zatočí!" Všichni jsme se začali hlasitě smát. Já se řehtal asi ze všech nejvíc, ale taky jsem se první otočil..... Když jsem viděl, co jsem viděl, začal jsem se tlemit ještě víc. Pak se otočili i ostatní a nakonec i Tereza , která jenom vydechla "Uhrová!" Načež se spustila nová salva smíchu.

                                         BIG SISTERS

Já a kámoška jsme se zabouchly do bezva kluka. Byl to nejhezčí kluk z naší třídy. Měl svaly a nosil nagelovaný vlasy. Jednou večer jsme se rozhodly, že ho navštívíme. Přišly jsme k jeho domu pozdě v noci. No akdyž jsme se podívaly oknem dovnitř, viděly jsme, že je v posteli s jednou holkou ze školy! Když pak ta holka odcházela domů a oni vyšli ze dveří, načapali nás jak je špehujeme. Nejhrší chvíle mýho života.

                                  MOŘSKÁ NEMOC

S mojí super partou jsme vyrazili do nedalekého města na pouť. Nejlepší na tom bylo, že šel i můj idol. Ten den se už od rána holky malovaly, vybíraly vohoz a tak. Všechno bylo v pohodě, než někoho napdlo jít na loď! Nikdo netušil, že se bojím výšek - a já souhlasila. To se mi stalo osudným. Loď se dala do pohybu a já chytala zelenou. Když se mě Adam zeptal, jestli je vše O.K., bylo pozdě: odpověděla jsem mu parádní šavlí! Dokonce kvůli mě zastavili loď a můj idol musel domů v tom zaneřáděným vohozu! Doteď spolu chodíme...

                                              ZRÁDKYNĚ!!!!

Vybraly jsme s kámoškou do města nakupovat spodní prádlo. Přišly jsme do místního obchoďáku a couraly po celé budově, než jsme narazily na hledané místo - regály s kalhotkami. Našly jsme tam takové trapné bombarďáky. Nemohly jsme se udržet smíchy. Zrovna procházel kolem můj idol, já si ho ale nevšimla. Abychom měly ještě větší legraci, šla jsem do kabinky, stáhla si kalhoty a navlékla si ty obrovský bombarďáky. Prohlížela jsem se v zrcadle jako kdybych si zkoušela značkový tanga. Když v tom se někdo za mnou začal smát. Otočila jsem se a zjistila, že moje nejlepší kámoška mě zradila! Zahlédla mého idola a schválně odtáhla závěs… Myslela jsem, že se asi propadnu do země. Viděl mě totiž celý obchod i ON! Od té doby si už spodní prádlo nezkouším, ale rovnou kupuju.

ZATRACENÁ KOZA

Stalo se to mojí kamarádce Markétě. Je trochu tlustší a chodí na aerobik ve škole. Ten je hnedka po odpoledním vyučování a kluci se na holky často chodí dívat. Jednou skákaly přes kozu a Markéta uviděla kluky a mezi nimi i svého idola. Potíž je v tom, že ona moc skákat neumí. Chtěla ale udělat dojem, atak se rozeběhla, jak nejlépe mohla. Jenomže skočila tak nešikovně, že porazila kozu a ještě k tou srazila na zem i učitelku… Kluci si z pak ještě dlouho dělali legraci.

DRAZÁ ZPĚVAČKA

Jednou před vyučováním jsme s kámoškou hrály soutěž, kdo dřív vypije půl litru pití. Já jsem sice vyhrála, ale taky mi potom bylo dost špatně od žaludku. Zrovna jsme měli první hodinu hudebku. Úča nás chtěla zkoušet ze zpěvu. Modlila jsem se, aby mě nevyvolala, protože jsem víc než to, že se mi chce na malou, pociťovala, že si co nejdříve budu muset říhnout po té kole, kterou jsem vypila. Jako naschvál mě ale učitelka vyvolala a já jsem musela zazpívat Trpasličí svatbu. Zpívala jsem jako o život, abych to měla co nejdříve za sebou, ale ve fázi "protože láska, láska…" jsem to už nevydržela a dlouze si krkla. Vzápětí jsem zčervenala jako rajče. Celá třída se řehtala, učitelka to vzala jako provokaci a já skončila s poznámkou.

ZAPOMENUTÝ SEŠIT

S kámoškou si při vyučování píšeme do jednoho sešitu krátký vzkazy a poznámky. Jenže jednou jsem ho zapomněla v lavici. Byly tam i dost hnusný věci o našem učiteli z matiky.
Druhej den jsem přišla do školy a na mojí lavici jsem našla vzkaz: "Kdo ztratil sešit se zajímavými poznámkami, ať se dostaví do sborovny!!" Určitě to bylo od našeho učitele z matiky!! S bušícím srdcem jsem vrazila do sborovny a ten hnusnej učitel mi ten sešit vrazil do ruky a přísným pohledem si mne změřil. Od tý doby si na mě zasedl!!!
NOVÉ KALHOTY

Nutně jsem potřebovala nový kalhoty a tyk jsme s mámou vyrazily na nákup. Jenomže se mi skoro žádný moc nelíbily a když už nějaký jo, tak máma řekla: "Kdepak, Petruško, tolik do tebe opravdu nevrazím. Leda že by sis vzala brigádu..." "Mami, ne!! Už s tím zase začínáš... Tak já si radši vyberu jiný..." Nedá se nic dělat, tyhle opravdu za pitomou brigádu nestojí. Vyberu si jiný... Ach jo!!
Konečně!! "Mami koukej!!! Ty jsou suprový!!! Jdu si je zkusit!!" zajásala jsem nad tím objevem. "Ukaž!!" kontrolovala mamka. "Jo, ty jsou opravdu hezký, tak pelaš!!" usmála se a já jsem si je letěla zkusit.
Byly mi velký. Ale takový hezký... Však co, s tím se něco dá dělat!!! Tak jsem přemluvila mamku a nesla jsem si je vesele domů.

Druhý den jsem si v nich vykračovala do školy. Kousek přede mnou šel jeden hezkej kluk z vyššího ročníku. Chtěla jsem ho pochopitelně dohnat, tak jsem se dala do klusu a kousek za ním jsem zpomalila. Rychlým krokem jsem ho obešla, ohlédla se na něj a usmála se. Jenomže vtom se to stalo!!
Kalhoty mi znenadání sjely až k zemi!!! Ten kluk se mohl uchechtat k smrti a vždycky když mně viděl, tak se začal chichotat a šeptat něco svým kámošům. Takový trapas!!!!

                                     ŠŇŮRKA

Jednoho kráásnýho, úúpa super dne, jsem si zaplatila aquapark a s kámoškou jsme vyrazily do Liberce. Tam se to stalo! Byli tam hrozně pěkní kluci, a furt mě okukovali, špehovali snad můj každý krok. A když jsem šla do vířívky tak mě kámoška upozornila na doost důležitou věc, \" Marcí!! kouká ti z plavek šňůrka od tampónu!\"..já zrudla a už jsem se před těma klukama neukázala!!takovej trapáás

                                          ESEMESKA

seznámila jsem se s jednim klukem asi před rokem a už s nim dost dlouho chodim. V mobilu mám jeho číslo hned za největším debilem ze třídy. Jednou jsem svýmu klukovi začala psát sms tipu: Brouku,včera to bylo hezký miluju tě a mohli bysme si to někdy zopakovat...Sms jsem normálně odeslala,a ráno šla do školy. Ale tam jsem zjistila,že sem omylem odeslala tu sms tomu kreténovi a ten jí čet po celý třídě a všichni se mi smáli. to byl asi zatim nejhorší trapas v životě!!!

                                                  TRAPNÝ PRD

Byl všední den, spolužák(můj idol) nám všem rozdal pozvánky na oslavu jeho narozenin.Všichni jsem na jeho oslavu dorazili a mohlo se začít.Nejprve se Grilovalo kuřecí.Všichni sme si daly několik kusů toho mňamka gábliku.přitom sme popíjeli kolu a byli sme spokojeni.Chvilku sme si zalezli do pergoly a kecali.Na jedné straně seděli kluci a ne druhé lavici dívky.Všichni sme se nasmáli a pak sme se šli proběhnoutza branku spolužákova(idolova)domu.Jenže ouha krásný letní den se spojil s deštěm a začalo poprchávat.kluci odešli a zůstal tam jen spolužák(idol)a jeho nejlepší kámoš.Šli sme k němu do pokoje a kluci začali pařit playstation a všechny holky přihlíželi.když v tu to přišlo nutně na mě šel malý prd a já se snažila ho nepustit.Když se ale začali všichni bázlivě smát tomu jak spolužákův nej.kámoš blbne s playstationem začala jsem se taky hihňat což jsem dělat neměla.Prd vyjel! bylo tosice jen malé nepatrné ale kamoška hned NO CO TO?všichni se mi začali posmívati když to vůbec nepáchlo.nejlepší kámoč mého idola si ze mě začal utahovat at už to nikdy nedělám že by mohli taky umřít smrady.Děsně jsem zrudla i když se tomu teď někdy zasměju pořád se děsně stydím.Všechno dobro mě ale zachránilo a s tím Idolem chodím.

                                           BALIČKY

Rozhodla jsem se, že kámošce ze srandy přeberu kluka.Jenomže to byla chyba.Ta kámoška se mi hodlala pomstít.Ten den jsem měla menstruaci a na sobě černou minisukni.Chtěla jsem se jí omluvit, to ale ona netušila a stáhla mi sukni až na zem!A já měla na kalhotkách červený flek.Všichni byli ve třídě, takže chytli brutálního výtlema a já zůstala stát na místě a koukala na mého idola, který se kácí smíchy.Natáhla jsem si sukni zpátky a šla si sednout do své lavice.Aby toho nebylo málo, začala mi ta holka nabalovat mého idola Šimiho!Já k ní přišla a jednu jsem jí vrazila.Jenomže ona mi ji vrátila.Utíkala jsem na záchod a do konce přestávky jsem se tam zavřela.Teď na to obě se smíchem vzpomínáme, se Šimim chodím a ona chodí s tím klukem, kterého jsem se snažila nabalit já.

                                       UŽ JE TI 18???

Byly jsme s mamkou v supermarketu.Uz jsme staly u pokladny a mamka mi rekla,at skocim do trafiky koupit sirky.Nejdrív jsem se zastavila u ragálu s casopisy a dukladne si je prohledla.Po nejake chvili jsem pristoupila k pokladne a rikam:jedny cigarety prosím.Ta pani co stala za mnou se na me podivala tak divne...tak jsem se ji drze zeptala,jestli ma nejaky problem.A prodavacka si prisadila:a prozradis mi jaky cigara?A je ti vubec 18??A v te chvili jsem vubec nevedela,vo co go?Az po chvili mi doslo ,co jsem rekla..a hned eee...teda sirky!Pripadala jsem si priserne trapne az bych se propadla do zeme :-(

                                        VEDLE....

O přestávce se mi začalo strašně
chtít na záchod.Klučičí i holčičí
jsou hned vedle,a i když tam
chodím každý den,spletla jsem
se a vletěla do špatné místnosti.
Kluci si toho všimli a udělali před
WC frontu,kterou jsem musela
cestou zpět projít.Bavili se všichni,
včetně učitele....

                                     A MAM TĚ!!!!!

S kámoškou jsme dostaly děsnou
chut na hranolky.Když si člověk
chvíli počká,udělají mu je v naší
pekárně na počkání.Seděla jsme
a házely si dvackou,která po chvíli
zkončila na zemi.Musela jsem na
kolena a hledat,abych měla čím
zaplatit.S výkřikem "mám tě" jsem
sáhla po dvacce a zároven na nohu
pána,ze kterého se vyklubal ředitel
školy.Málem jsem omdlela...

                                       HALOOO,TO JSEM JÁ......

S kámoškounám neseděla jedna holka ze školy.Kudy chodila,tak nás pomlouvlala.To jsme tak nemohly nechat.Jednou jsme ji pozvali no pizzerie,že se potřebujeme o něčem poradit.To semé jsme řekly klukovi,o kterého měla zájem.Když vyděla kdo ji tam čeká,byla v sedmém nebi.My jsme zatím stály venku a pozorovaly ji.Jenže to ještě nevěděla,že jsme jí o přestávce nastavily jako vyzváněcí tón hlášku:
"Halóóó,to jsem já.Tvůj miláček!" Jakmile si k ní sednul,prozvonily jsme ji pod skrytým číslem.Měly jste vidět jak zrudla a mazala pryč.Od té doby se nám i jemu vyhýbá velkým obloukem...:)

                                       PANÍ NEBO PÁN?

Na první den školního roku jsem se vydala do školy s tátou a mladší sestrou.Nejdřív jsme se měli sejít na školním hřišti.Když jsme tam přišli už tam bylo dost žáků,učitelů a rodičů.Můj otec se postavil vedle nějakého člověka,kterému v jednu chvíli řekl hodně nahlas :"Omlouvám se,ale mám dojem,že jste šlápl do psí hromádky."Překvapilo mě komu ta slova říká.Podívala jsem se tam a začala se strašně smát.Táta  se mému chování divil.Tak jsem mu to vysvětlila,že to není žádný pán,ale paní-naše tělocvikářka,která nosí hodně krátké vlasy!

                                         ZATÁČKA

Jeli jsme se třídou ze školy v přírodě a já s kamarádkou jsme seděly na předposledních sedadlech.Ona seděla u okna,já do uličky.Vedle na sedadlech seděl můj spolužák(můj tajný idol).Najednou si stoupnul a začal něco hledat nahoře v batohu,když v tom přišla ta příšerná zatáčka.Vzadu v autobuse to víc hází,a tak jsem ze sedadla vyletěla přímo na něho.Narazila jsem na jeho zadek a ještě jsem se ho chytla rukama,abych nespadla úplně.Celý autobus se otočil a všichni se začali strašně smát.Nejvíc ale spolužáci,kteří seděli na posledních sedadlech,protože tphůe představení měli přímo u nosu.Trapas

                                                   TRAPAS V AUTOBUSE

Jednou jsame jela autobusem k babičce a sedl si vedle mně hezkej kluk, všude bylo volno ale sedl si ke mně ;) .tak sem to moc nevímala.vytáhl si MP3 a poslouchal tak jsem se rozhodla že taky budu poslouchat vytahuju vytahuj ua kurnik,..šáhla jsem mu na nohu, se na mě podíval usmál se a otočil se a zase kouakl do před. Jednže ouha...kajksli mi baterky tak sem si je vyndala a zase jsme mu šáhla na nohu, to už ten kluk nevydržel a šáhl mi taky na nohu. Myslel si že to dělám na schvál. Tak mi dal číslo a vystoupil. Řeknu vám že mi bylo tak trapně jako nikdy před tím

                                  V OBCHODĚ

Jednou jsem se vydala s mamkou a Hankou(nevlastní teta)do obchodů koupit nějaké boty.vlezly jsme do obchodu se společenským oblečením, tak jsem si vzala jednu sukni a šla ji vyzkoušet, k mé smůle jsem měla zrovna na nohách botasky a k černé sekni zrovna moc nepasovaly.....
             Tak se Hanka rozhodla, že mi podá nějeké boty, a protože je to pravá dáma, sáhla po těch s největším podpadkem.Chtěla jsem říct, že to na nohu nedám, ale zrovna do obchodu přišla parta kluků kolem 17. tak mi to bylo trapné.Vzala jsem boty a obula si jej.Stála jsem na místě a radši se sni nehýbala, potom byla řečenata nejhorší věta:Nikolo, projdi se, ať víme, jak tasukně vypadá..
               Udělala jsem krok a díky gravitaci letěla přímo k zemi v černém triku a černé sukni.Rozplácla jsem se na zemi ani nevím jak, celý obchod(cca 15lidí)se na měpodívali a začali se hlasitě smát.Zrudla jsem, ale to nebylo nejhorší, díky těm skvělám botům jsem nemohla stoupnout.Takže to bylo taky celkem komické. Hned jsem zapadla do kabinky a zbavila se botů, jenže sukně byla špinavá, tak jsem ji musela koupit.
                Od té doby se tomu obchodu vyhýbám, ale trapas to byl celkem dobrej, nemyslíte??

                                        PÁTÝ MĚSÍC

Byla jsem v 7 třídě a ve škole byla nějaká nuda.Tak jsem řekla kamošce,že jsem těhotná s jejím idolem.Jenže ona mi to nevěřila! To mi ale náladu nezkazilo a já se této myšlenky chytla.Vyvrcholení přišlo,když jsem stála v šatně a už jsme měli jít domů.Vyhrnula sem si triko, vyšpulila břicho a začla si ho hladit se slovy:Podívej se už je to na mě vidět vid'?! ale bude to zlatíčko kope úplně minimálně!!a to už jsem v pátém měsíci! No jo hold bude po tatínkovi! To je stejně nejlepší kluk,jakého znám! A jak to perfektně umí! Úplně mě přivedl do varu,ani mu to nedalo tolik práce... No prostě samé vymyšlené věci.Jenže na neštěstí do šatny vešla naše třídní a chtěla semnou neco vyřešit jenže když to slyšela, zbledla, vytřeštila oči a odešla. A já jenom stála a nevěděla jestli mám brečet, nebo se smát...Nejhorší ze všeho bylo že si mě druhý den zavolala do kabinetu a chtěla to se mnou řešit. A i když jsem jí vysvětlovala,že sem si to všechno vymyslela, poslala našim doporučený dopis...
mno tak takoví trapas bych teda já nikdy nechtěla...

                                             VEČER

jednou večer šli naši se známíma do hospody na pivo,takže sme doma zustali sami,(já,sestra , a 2 sestřenice)chvíli jsme se nudili ale pak jedna z sestřenic vymyslela že se namalujem a budem hrát flašku.Tak jsme se namalovali ...(dost šíleně!! tuškou na oči jsme si na obličej nakreslily kočičí vousy a pod.)a začlo se hrát...davali se celkem ulítlí úkoly no ale protože jsme byly 4 tak jsme se rozdělili na 2 a 2 tkže jsem byla já a nikol a segra s and'ou no a najednou se flaška otočila na mě a segra s and'ou davali teda mi a nikol ukol vymysleli že máme jít ven a skákat za plotem jako opice...no a tak sme šli and'a se segrou stáli o kousek dál a my jsme jako magoři skákali za plotem...na neštěstí jsme potkali jednu učitelku ze školy která učila segru matiku a druhý den ve škole jim říkala že když byla na procházce se psem tak za jedním plotem vyděla skákat 2 holky jako opice...no trapas...

                                BÍLÉ OBLEČENÍ

Se školou jsme byli na výletě. Bylo teplo a když jsme procházeli okolo jednoho rybníka, celou třídu hned napadlo se trochu osvěžit a kdo měl odvahu, tak mohl celý skočit do vody. Já nechtěla být pozadu, tak jsem tam jako zbytek třídy také skočila. Když však učitelka rozhodla, že už to stačilo a museli jsme jít, tak i když se nikomu nechtělo, museli jsme poslechnout. Jak jsem tak vylézala z toho rybníka, tak jsem se divila, proč na mě začínají všichni koukat a smát se mi. Když se už smála skoro celá třída, včetně učitelky, napadlo mě, podívat se na sebe. Když jsem totiž lezla do vody, neuvědomila jsem si, že mám bílé kalhotky, které když se namočily, tak se nalepily na tělo a ukázaly každý kousek mých zákoutí ....

                                              DOVOLENÁ

Minulý rok jsem byla na dovolené (bohužel s rodiči) ve Španělsku. Hned po ubytování jsem se vypařila rodičům, vzala své super kanárkově žluté nové plavky, které jsem si koupila speciálně na tuto dovolenou a vyrazila jsem na pláž...

Když jsem byla u cíle, byla jsem překvapená z toho kolik je ve Španělsku krásných snědě opálených borečků. Chtěla jsem se předvést a vrhla se do vln. Po chvilce dovádění ve vodě, jsem si všimla fakt pěkného týpka a tak jsem se rozhodla, že se ho pokusím sbalit. Okamžitě jsem vyrazila směrem k němu. Všichni si na mě ukazovali a já jsem si říkala jak v těch plavkách vypadám skvěle. Všimla jsem si, že se můj nový objev chytil a myslela jsem že se mu opravdu líbim, protože mě neustále sledoval a usmíval se na mě. V tu chvíli mi hodně stouplo sebevědomí a tak jsem šla s hlavou vztyčenou a to doslova.

To jsem ale neměla dělat, protože přede mnou si děti stavěli hrad z písku, já jsem o jejich výtvor zakopla, spadla na kámen a dost hnusně si poškrábala koleno. Honem jsem běžela do hotelu a i s plavkama hupsla pod sprchu abych si umyla poraněné koleno a písek. Když jsem vylezla ze sprchy, viděla jsem odraz zrcadla a doufala, že není můj. Moje plavky byly průhledné. Myslela jsem, že se zbláznim a zbytek dovolené jsem chodila na úplně jinou pláž vzdálenou 5 kilometrů od našeho hotelu...

                                              ŠPAGETY

Dneska jsem měla referát, dopadl úplně výborně, učitel to hodnotil dost pozitivně.Bohužel ten stejný učitel držel i dozor v jídelně. S kámoškama jsme si sedly a začli v klidu papat. Jenomže ty špagety se pořád tak táhly, já jsem si dala do pusy asi víc, než bylo potřeba no a tak mi z pusy visely asi 10cm špagety. Jídelna byla plná, učitel právě procházel okolo našeho stolu, a já, abych nepůsobila jak neandrtálec, jsem se snažila ty špagety nějak vcucnout, aby nevylízaly. Jenže to nešlo, tak jsem začla problém řešit jinak.rukou jsem ty vyčuhující špagety začla oddělovat od pusy. Jenže se mi ty ruce klouzaly a špagety šly odtrhnout jen těžko. Kámošky se při pohledu na mě začaly neskutečně řehnit, to upoutalo toho učitele, který se po nás nejprve nechápavě podíval, ak dyž viděl, jak mám od ucha k uchu kečup a jak mám upatlaný ruce a odtrhuju poslední špagetu,začal se smát taky.

                                 POLIBEK VE TMĚ

Před začátkem letních prázdnin jsme jeli se třídou na týdenní výlet. Hrozně jsem se těšila, protože jsem to chtěla využít k tomu, abych svoji tajnou lásku získala pro sebe. Hned první večer byl na programu noční výlet. Když už jsme šli nějakou chvíli tmou, sebrala jsem celou svoji odvahu a zavěsila jsem se do svého idolu. Trochu jsme se oddělili od skupiny a já byla v sedmém nebi! Pak zůstal stát, přitáhl mě k sobě a vášnivě mě políbil! Myslela jsem, že se mi srdce radostí rozskočí. O to zklamanější jsem byla, když nás osvítil kužel baterky a já zjistila, že nejsem v náručí svého vysněného kluka! Přede mnou ten nejhnusnější kluk z naší třídy a zamilovaně na mě koukal! Všichni se mému přehmatu neskutečně smáli, jen moje tajná láska se na mě smutně koukala...

                              KLUČIČIÍ ZÁCHOD

Trapasy se mi moc nestávají ale tenhle stojí za to! Jednou po škole se nám s klukama nechtělo domů a tak jsme si řekli že zahrajem vadí-nevadí.Ze začátku to byly jen neviné úkoly ,ale později to byly dost velký kruťárny.Když jsem byla na řadě (chtěla jsem se z toho nějak vyvlíknout) řekla jsem klukům,že musím na záchod .Ti toho ale využili a dali mi hustý úkol.Řekli abych šla vykonat svou potřebu na klučičí záchod. Já nejdřív váhala ale nakonec jsem si řekla,že to zkusím. A tak jsem šla. Když už jsem stála před kabinkou a chystala jsem se otevřít dveře(kluci hezky shromážděni venku mě s napětím sledovali) otevřela jsem rázným trhnutím dveře. To co jsem viděla mě tak viděsilo,že jsem na místě ztuhla. Na míse totiž seděl starý pan učitel biologie,četl si noviny a udiveně se mě zeptal: Ale copak hledala jsi mě? Kluci u dveří se mohli potrhat smíchy! Ještě,že už brzo začali prázdniny,protože o tomto úžasném odpoledne už věděla celá škola !