Jdi na obsah Jdi na menu
 


VTIPY

Baví se dvě blondýnky na letišti: "Já nechápu, jak můžou ty teroristi tak velký letadlo vůbec unést." "Ty si ale kráva! Vždyť oni ho neunášej na zemi, ale ve vzduchu, když je tááákhle malinký!"

Blondýnka stojí u brány parku a čte si tabulku vstup jen se psem na vodítku. Zamyslí se a pak přemýšlí: "Nějaký špagát bych našla, ale kde seženu psa?"

Šéf blondýnce: "Váš nástupní plat je 8000 Kč. Časem můžete mít plat 12000 Kč." Blondýnka: "Tak já tedy přijdu raději časem."

"Čau Fero, co děláš?" "Ale, nic.""A jak ti to jde?" "Nic moc, velká konkurence."

Cikán se popral s bílým. "Kdo to začal?" táže se policajt. "On," odpoví cikán, "nechtěl mi dát peněženku!"

Blondýnka si v letadle sedne k oknu, za chvilku k ní přisedne fešný chlapík a povídá: ,,promiňte slečno ,ale tohle je mé místo...."                                                                                 Blondýnka:,,Dej si odpich mladej ,takovýhle blbý finty znám neotravuj!!" Chalpík jen pokrčí rameny a říká:,,Tak si s tím Boeingem startuj sama,ty blbko...."

Příjde Pepíček domů ze školy a tatínek se ho ptá:,,Jaképak jsi dneska dostal známky ve škole?"                                          Pepíček:,,4tyři jedničky a jednu pětku." Tatínek nevěří koukne do žákajdy a najde: 11.11-Matematika-zlomky 5

Městský chlapeček s vesnická holčička pozorují krávy na pastvě.holčička vykládá a nakonec chlapeček povídá:,,Tak už to všechno chápu.Jenom si nedovadu představit jak se tak velké zvíře může trefit do krabice od mléka!"

Dva chlapečkové předškolního věku živě debatují: ,,Já až budu velký tak se hned ožením."  ,,Ty jsi ale hloupý! Z toho jsou pak děti!"  ,,Kdepak! Když nebudu chtít tak nebudou!" ,,No a co si počneš když ti je ona potichu vylíhne?"

Pan Novák říká svojí ženě:,,Dej mi svouji fotku!" ,,Ale co tě to napadlo že si na mě po třiceti letech manželství tak pozorný a něžný?" ,,Prosím tě,proč něžný? Chci si ji nalepit na dýmku,abych se odnaučil kouřit!"

Příjde pán k vysokému paneláku a povídá chlapečkovi:,,Prosím tě nevíš nevíš kde bydlí pan Novák?   chlapeček:,, Vím já vás k němu zavedu ale nejede vytah tak budeme muset pěšky!" A tak dojdou až do dvanáctého patra a Pepíček říká:,,Tak tady bydlí ale jestli s ním chcete mluvit tak sedí na lavičce před domem!"

V letadle si povídají Paroubek a Topolánek onaší finanční situaci nás dole.Paroubek říká:,,Já vyhodím z letadla deset tisíc ať má deset lidí radost." Topolánek:,,Já vyhodím z letadla dvacet pětistovek ať má dvacet lidí radost." Pilot se na ně otočí:,, A já vyhodím z letadla vás dva a budeme mít radost všichni!!" 

Blondýnka jede po silnici a z rádia které jí hraje v autě jsou slyšet jen samé vtipy o blondýnkách. Blondýnka je naštvaná a ještě víc se naštve když vidí další blondýnku jak sedí uprostřed kukuřičného pole na loďce a pádluje.První Blondýnka na druhou vyletí:,,Ty blbko kvůli tobě se všude říkají ty vtipy o blondýnkách kdybych uměla plavat tak tě...."

Jednoho dne jde muž po Václaváku a za sebou táhne provaz. ,,Proboha co to blbnete?"  ,,AAAle chci navázat novou známost....."

Přijde pán k holiči,na hlavě má tři vlasy a chce učesat.Holič povídá:,,Tak to dáme na patku." Při tom mu jeden vlas vytrhne",, promintě a co byste říkal pěšince?" Ä opět mu jeden vytrhne. Opět se omlouvá načež pán povídá:,,Víte co?Nechte to já pujdu raději rozcuchanej!"

Předmět: hodina angličtiny
Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou učitelkou, krásnou holkou se vším všudy. Do probíhající hodiny vstoupí inspektor. Nikde není volné místo, jenom v poslední lavici vedle Pepíka. Tak učitelka usadi inspektora tam, napise na tabuli anglicky větu a chce, aby jí to přelozili. V tom ji spadne křida, ona se pro ni ohne a minisukne odhalí kalhotky. Nikdo se nehlasí, jenom Pepa vzadu ma ruku nahoře. 'No, je tady inspektor, musim Pepu vyvolat, kdyz se nikdo jiný nehlasí, říká si učitelka. 'Tak, Pepo, co znamena česky veta napsaná na tabuli?' Pepa se postaví a řika: 'Ja bych ji šukal, ja bych ji taaaaak šukal!!!!!!! Učitelka zrudne, trapas před inspektorem, a odpovi: 'Cože? Jak se opovazuješ ...??????? Píšu ti pětku!' Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říka: 'Když neumíš anglicky, tak příště neraď, debile!'

Žena smaží volské oko, když v tom momentě do kuchyně vtrhne muž a začne křičet:
"POZOR !!! POZOR !!! VÍC OLEJE !!!
POTŘEBUJEME VÍC OLEJE !!!! ... POZOR !!!!
OTOČIT, OTOČIT, OTOČIT.... RYCHLE !!! POZOR !!! ZBLAZNILA SI SE ???
TEN OLEJ !!!! PROBOHA, SŮL !!!! NEZAPOMEŇ NA SŮL !!!!"
Žena už to nevydrží a úplně vynervovaná sa ptá:
Co tak řveš ?!? Myslíš si že neumím udělat volské oko ????'
Muž klidným hlasem odpoví:
To jen aby si měla představu jaké to je když mi kecáš do řízení"

Trestanec utekl z věznice, kde byl držen po celých 15 let. Při útěku narazí na dům a vloupá se do něj. V posteli najde mladý manzelský pár. Vytáhne muže, sváže ho na židli a přiváže ženu k posteli. Na to na ní vyleze, políbí ji na krk, pak vstane a odejde do koupelny. Kdyz je trestanec v koupelně, muž říká své ženě:Poslouchej, tenhle chlápek je vězeň, podívej se na jeho oblečení! Nejspíš strávil dlouhou dobu ve věznici a roky neměl ženskou. Viděl jsem, jak tě políbil na krk. Jestli chce sex, nevzpouzej se, nestěžuj si, jenom dělej, co ti řekne, uspokoj ho. Tenhle chlap musí bejt nebezpečnej, jestli se naštve, zabije nás oba! Buď silná, miláčku. Miluju tě.˝
Žena odpovídá: ˝Nelíbal mě na krk. Šeptal mi do ucha. Řekl mi, že si myslí, ze jsi vážně sexy chlap a zeptal se mě, jestli máme v koupelne nějakou vazelínu... "Buď silný, miláčku............ Taky tě miluju....."

Potká brunetka blondýnku, která vede psa na vodítku.
Zastaví ji a povídá:
"Jé, to je ale krásný pejsek! Co stojí?"
"No, já taky nevím, proč si ten blbec nesedne!"

Jde blondýna po ulici a na lampě vidí inzerát:
"Prodám byt 2+1."
Tak blondýna klepe, klepe a nic!
Jde kolem policajt a říká: "Proboha, proč klepete na tu lampu?"
"Ále,tady vidím inzerát - prodám byt 2+1 a tak klepu, klepu a nikdo neotvírá."
A policajt na to: "Zkuste to ještě jednou, nahoře se svítí."


Potkají se 2 blondýnky ve výtahu a ta jedna říká, že si nechala udělat těhotenský test a ta druhá se ptá:
"A jaké otázky ti tam dávaly?"

Blondýnka přijde do prodejny hudebních nástrojů a rozhlíží se. Po chvíli přijde k prodavačce a říká: "Prosila bych tu červenou trubku a tu bílou harmoniku." Prodavačka se na ní podívá a odpoví: "Dobře, ten hasící přístroj ti dám, ale nemysli si, že kvůli tobě odmontuji i radiátor."

V porodnici se ptají rodičky: "Přejete si, aby byl otec u porodu?" -
"Raději ne, mohl by se tam potkat s manželem.

HÁDANKY

Proč mají škodovky vytápěné zadní sklo?                             Aby nezábly ruce když tlačíš!

Co znamená když čtyři nesou rakev?                                     Bylo nás pět!

 Víte, proč dal Bůh blondýnkám o 2% vyšší IQ než koním? .
Aby při přehlídkách nesraly na ulici!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vtipy

(petr wollný, 23. 1. 2011 16:58)

poprve co sem si jich asi 10 pčecet..:-D

cool

(*Ďura*, 16. 10. 2007 18:56)

nice adela fakt dobre. 1************